Spiro Service i nye lokaler
Spiro Service AS har flyttet til nye lokaler like ved E18. Her har de over 2.000 m2 til rådighet, og flotte fasiliteter for både ansatte og kunder.
Spiro Service i nye lokaler
Foto: Spiro Service AS
BRANSJENYTT

Spiro Service i nye lokaler
Spiro Service AS har flyttet til nye lokaler like ved E18. Her har de over 2.000 m2 til rådighet, og flotte fasiliteter for både ansatte og kunder.
  25. april 2024
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
– Vi har flyttet inn i nytt bygg! Den nye adressen er Stokkevannveien 15, 3962 Stathelle, skriver Veronica Norheim i en e-post til Dykking.

Bygget stod ferdig i november 2023, og beliggenheten er perfekt for dem som skal innom for å levere eller hente utstyr – bare noen få meter fra E18.



Foto: Spiro Service AS


Spiro Service AS er totalleverandør av utstyr til yrkesdykking, men leverer også utstyr til sportsdykkere. I tillegg gjør de ventilservice, trykkprøving og service på kompressorer.

– Vi har store framtidige planer som vi gleder oss veldig til, og vi ønsker nye og gamle kunder velkommen til oss, skriver de på Facebook.



Den nye butikken er romslig og innbydende, og byr på utstyr fra blant annet Interspiro, Poseidon, Scubapro, SI Tech, Suunto, Apeks og Waterproof.

Spiro Service er også Kirby Morgan-forhandler og har tre sertifiserte teknikere ansatt.

Hvis du går inn på www.spiroservice.no vil du oppdage at selskapet er i ferd med å bygge opp nye hjemmesider. De har også oppgradert logoen.



Det er ikke bare butikken som har blitt større – det er også godt med lagerplass i de nye lokalene. Det kan flere nyte godt av:

– Bygget har mange utleiemuligheter, så trenger du eller noen du kjenner et lokale eller et sted med god lagring og logistikk så ta kontakt med oss, oppfordrer Spiro Service på Facebook.



ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta nitrox hos Halden Dykkersenter

    Sertifikatet PADI Enriched Air Diver og nitrox som pustegass gir deg lengre bunntid og bedre sikkerhetsmargin. Ta det populære kurset hos Halden Dykkersenter i april!
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS