Dykkere har funnet ferdskriverne
Fredag 31. januar 2025
Et passasjerfly med 64 personer om bord krasjet i Potomac-elven i Washington D.C. etter å ha kollidert med et militærhelikopter i morgentimene torsdag norsk tid.
 
Ifølge CBS News har et dykketeam funnet begge de svarte boksene fra flyet. Dykkerne har vanskelige forhold, med bare 1–2 grader i vannet.
 
Over 300 redningsarbeidere deltar i arbeidet etter ulykken, der 67 mennesker mistet livet. Til nå er i overkant av 40 døde hentet opp.
 

Flightradar24
 
Kart: Flightradar24
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta nitrox hos Halden Dykkersenter

    Sertifikatet PADI Enriched Air Diver og nitrox som pustegass gir deg lengre bunntid og bedre sikkerhetsmargin. Ta det populære kurset hos Halden Dykkersenter i april!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Neste uke: Nudisafari på Gulen

    Nakensneglesafarien på Gulen Dykkesenter er den viktigste møteplassen for entusiaster og eksperter. Neste utgave av workshopen arrangeres i mars 2025.
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS