KLUBBDYKK ● DYKKEKURS ● UTSTYRSLEIE ● KLUBBTURER

De Glade Froskers Dykkeklubb er en klubb for de dykkeinteresserte i Oslo-området! Klubben har base i Drøbak og har faste klubbdykk på torsdager - ofte hos Divestore på Gylte. Ta kontakt om du vil være med i en uformell klubb som har som mål å spre dykkeglede og gode opplevelser.

Her kan du kontakte klubben:
HjemmesideDenne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.FacebookFacebook-gruppe

De Glade Froskers Dykkeklubb
Steinspranget 48, 1156 Oslo
Telefon: 970 33 427




De Glade Froskers Dykkeklubb er medlem i Norges Dykkeforbund.

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • PADI Rescue Diver hos Nemo i dag

    Rescue Diver er kanskje det viktigste kurset på PADI-stigen, og lærer deg førstehjelp og hvordan skal håndtere en ulykke. Nå har du sjansen til å bli en tryggere dykker!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Dykk vrakene på Sørlandet i sommer

    One Ocean Dive Resort utenfor Kristiansand byr på en rekke spennende vrak, flott undervannsnatur og dykk hvor man kan sanke kamskjell og krabber. Ta turen med klubben eller vennegjengen!
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS