Invitasjon til NM i undervannsfilm 2019

Norges Dykkeforbund inviterer til det andre offisielle norgesmesterskapet i undervannsfilm, som arrangeres som innsendingskonkurranse.

Invitasjon til NM i undervannsfilm 2019
Foto: PIXNIO

UNDERVANNSFILM



Invitasjon til NM i undervannsfilm 2019

Norges Dykkeforbund inviterer til det andre offisielle norgesmesterskapet i undervannsfilm, som arrangeres som innsendingskonkurranse.

  7. august 2019
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
– Har du noen helsprø ideer, eller bare lyst til å skildre ditt syn på livet under vann? Action eller ro og fred, dunkelt belyste vrak eller fargesprakende anemoner, valget er ditt skriver NDF på sine hjemmesider.

Alle bidrag er velkomne, enten man bruker GoPro, kompaktkamera eller et dedikert filmkamera. Juryen vil vurdere bidragene ut fra teknisk kvalitet, historieoppbygging, lyssetting, originalitet og filmens egenart.

Innsendingsfrist i NM i undervannsfilm er 16. november 2019

Bidragene skal ikke overstige 4 minutters lengde, og må leveres i MP4-format. Forbundet minner om at man må avklare rettighetene til eventuell musikk/lydspor som brukes i filmen.

Vidar Skålevik vant NM i undervannsfilm 2018 med dette bidraget:


De som vil delta må melde seg på til Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den., som er kontaktperson for UV-foto og film i dykkeforbundet. Etter påmelding vil man få tilsendt instrukser for innsending av bidraget.

Du finner regelverket og mer informasjon på www.ndf.no.

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Open Water i Ålesund

    Ålesund Dykkersenter holder PADI Open Water grunnkurs for dem som har lyst til å lære å dykke før sommeren. Bli med og oppdag en fantastisk verden under overflaten i juni!
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS