Se «Når ulven synger» i kveld
Atomkrigen truer, og en militær ekspert på undervannsakustikk prøver å bevise at ikke alt er som det ser ut til – eller høres ut som – bare ved hjelp av ørene. Her kan du strømme filmen.
Se «Når ulven synger» i kveld
Foto: Pathé/Netflix
FILMTIPS

Se «Når ulven synger» i kveld
Atomkrigen truer, og en militær ekspert på undervannsakustikk prøver å bevise at ikke alt er som det ser ut til – eller høres ut som – bare ved hjelp av ørene. Her kan du strømme filmen.
  Av Dykking.no
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Ubåtfilmer er alltid spennende, og denne er intet unntak! En fransk ubåt blir angrepet når de skal plukke opp et dykketeam ved kysten av Syria.

Sonaroperatøren Chanteraide har en utrolig hørsel og kan kjenne igjen alt som beveger seg i havet. Før angrepet hører han en uidentifisert ubåt.





Chanteraide karrieren på spill for å identifisere fartøyet, og finner ut at det dreier seg om en russisk ubåt som offisielt har blitt kondemnert.

Samtidig som Åland blir invadert av russerne fyrer den ukjente ubåten av en atomrakett mot Frankrike – men det er noe som ikke stemmer.



Chanteraide er den eneste som kan forhindre et motangrep, og dermed begynner en kamp mot klokken for å stanse en atomkrig.

«Når ulven synger» er en skikkelig neglebiter av en actionthriller, og kan meget vel være den beste ubåtfilmen siden «Crimson Tide».

Når ulven synger
Når ulven synger
Original tittel: Le Chant du Loup
Regi: Antonin Baudry
Med: François Civil, Omar Sy, Mathieu Kassovitz
Utgiver: Pathé (2019)
Sjanger: Spenningsfilm (13+ år)

Du kan strømme filmen på Netflix, YouTube, Google Play, Amazon, Microsoft og Apple TV – og sikkert flere steder.

Hos noen strømmetjenester kan du leie eller kjøpe filmen uten forpliktelser, mens andre krever at du har et abonnement.



ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Norges Dykkeforbund utdanner dykkere etter retningslinjene til CMAS, det internasjonale dykkeforbundet. Utdanningen skjer gjennom dykkeklubbene eller hos autoriserte dykkeskoler. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr også CMAS-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Perfekt gave: Gi bort et dykkekurs!

    Et dykkesertifikat er en gave man har glede av hele livet. Gi et gavekort på SSI Open Water Diver hos ProDykk Oslo til en du er glad i – teorien kan man ta hjemme på sofaen.

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Intro til uv-jakt og sanking

    Vil du komme i gang med undervannsjakt eller sanking av skjell, krabber og annen sjømat? Bli med på et gratis webinar hvor Martin Helseth forteller deg mer!
Siste videoer:
ANNONSE:
ANNONSE:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS