God stemning i Foldvik
Lørdag 7. september 2024
NM i Undervannsfoto arrangeres på Foldvik Brygger i Gratangen denne helgen, og i dag gjorde fotografene sine to siste dykk. Norges Dykkeforbund melder om god stemning.
 
Til sammen 14 fotografer og omtrent like mange assistenter har vært i aksjon, og i kveld ble konkurransebildene levert til juryen.
 
De skal presentere resultatene klokken 10:00 i morgen, og du kan følge sendingen direkte på Teams. Les mer om NM på www.ndf.no.
 

NM i UV-foto
 
Foto: Frank Bang (med tillatelse)
 

LES OGSÅ
Disse kjemper om NM-gullet
 
ANNONSE:

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

IANTD tilbyr opplæring på alle nivåer fra nybegynner til avansert teknisk nivå. Organisasjonen var først ute med forskjellige kurs i teknisk dykking på 90-tallet. I bransjeregisteret finner du dykkesentre som tilbyr IANTD-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Gratis intro til uv-jakt og sanking

    Vil du komme i gang med undervannsjakt eller sanking av skjell, krabber og annen sjømat? Bli med på et gratis webinar hvor Martin Helseth forteller deg mer!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Vil du bli minedykker i Forsvaret?

    Minedykkerkommandoen er spesialtrente dykkere som er utdannet til å uskadeliggjøre eksplosiver. Du kan søke selv om du ikke har avtjent førstegangstjenesten.
Siste videoer:
ANNONSE:
ANNONSE:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS