Undersøkelse om bruk av Oslofjorden
Fredag 3. mai 2024
Onsdag 7. mai presenterer Miljødirektoratet resultatene av en stor undersøkelse om friluftsliv i Oslofjorden i et gratis webinar.
 
Hvilke friluftslivsaktiviteter er mest populære på fjorden eller i strandsonen i Oslofjorden, og når og hvor utøves de? Disse spørsmålene skal besvares, med bakgrunn i en undersøkelse med 12.000 respondenter.
 
Webinaret starter klokken 09:00 og er gratis og åpent for alle – meld deg på her.
 
Oppdatering: Webinaret var dessverre lite matnyttig for dykkere – du kan se det i opptak her.
 

Svenner
 
Oslofjorden byr på mye flott dykking – her fra Svenner utenfor Larvik. Foto: Tore Vidar Knutsmoen
 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Få 40% rabatt på grunnkurs!

    Nå er det tilbud på PADI Open Water Diver grunnkurs i dykking hos Nemo i Bergen. Dette er den beste gaven til deg selv eller noen du er glad i!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Dyreliv i havet – et must for dykkere

    Den 7. utgaven av boka «Dyreliv i havet» er en skattkiste for dykkere med interesse for marinbiologi. Den finnes både i trykt utgave og som eBok, og det er bare én ting å gjøre: Løp og kjøp!
Siste videoer:
Annonse:
ANNONSE:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS