Fine vrakbilder fra Vollen
Søndag 19. januar 2025
Det er ikke alle dykkesentre som har sitt egen vrak rett utenfor døren, men det har Oslofjorden Dykkersenter på Vollen Marina i Asker.
 
– Litt bilder fra da Stian dykket på vraket utenfor senteret. Takk for fine bilder, skriver de på Facebook.
 
Det er ukjent hvilken båt det dreier seg om, men vraket som ligger på 5–9 meters dyp er lett tilgjengelig for alle og et populært dykkemål.
 

 

Litt bilder fra da Stian dykket på vraket utenfor Oslofjorden Dykkersenter Takk for fine bilder ??

Posted by Oslofjorden Dykkersenter on Saturday, January 18, 2025
 
Forsidefoto: Stian Fosshaug/Facebook
 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

PADI er verdens største utdanningsorganisasjon med omtrent 135.000 instruktører og divemastere verden over. De fleste dykkesentrene i Norge utdanner dykkere etter PADIs modell - du finner en oversikt i bransjeregisteret.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Dykkereise: Passport to Paradise

    Indonesia er verdenskjent for sitt unike marine liv, og for mange står Lembeh Strait, Bunaken nasjonalpark og Bangka Island øverst på listen. Critters@Lembeh og Murex gir deg den ultimate dykkereisen – Passport to Paradise.

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Se nå: Gratis webinar om sjømat

    Frivannsliv har lagt ut en reprise av et webinar med mesterkokken Elijah Holland, hvor du kan lære mer om hva du kan høste fra havet og sette på middagsbordet.
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS