Fine vrakbilder fra Vollen
Søndag 19. januar 2025
Det er ikke alle dykkesentre som har sitt egen vrak rett utenfor døren, men det har Oslofjorden Dykkersenter på Vollen Marina i Asker.
 
– Litt bilder fra da Stian dykket på vraket utenfor senteret. Takk for fine bilder, skriver de på Facebook.
 
Det er ukjent hvilken båt det dreier seg om, men vraket som ligger på 5–9 meters dyp er lett tilgjengelig for alle og et populært dykkemål.
 

 

Litt bilder fra da Stian dykket på vraket utenfor Oslofjorden Dykkersenter Takk for fine bilder ??

Posted by Oslofjorden Dykkersenter on Saturday, January 18, 2025
 
Forsidefoto: Stian Fosshaug/Facebook
 

Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Vil du begynne å dykke?

 

Scuba Schools International tilbyr kurs fra begynnernivå til instruktør. De har også et bredt utvalg av emnekurs og videregående kurs som rebreatherdykking og extended range. Flere av dykkesentrene i bransjeregisteret tilbyr SSI-kurs.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • Ta lappen hos OFDS - kurs i hele juni

    Dykking er både gøy og spennende, og ingenting er bedre enn å ha et dykkesertifikat i baklommen når du skal på ferie. Oslofjorden Dykkersenter holder kurs hver uke i juni – meld deg på i dag!

ANNONSE:

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Ta PADI Open Water i Ålesund i juni

    Ålesund Dykkersenter holder PADI Open Water grunnkurs for dem som har lyst til å lære å dykke før sommeren. Bli med og oppdag en fantastisk verden under overflaten i juni!
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS