DiveCamp 2024 i Haugesund
Slettaa Dykkerklubb inviterer til DiveCamp i Haugesund, med spennende dykking og trivelig sosialt samvær. Skal du være med må du skynde deg – plassene rives vekk!
DiveCamp 2024 i Haugesund
Foto: Slettaa Dykkerklubb
ARRANGEMENT

DiveCamp 2024 i Haugesund
Slettaa Dykkerklubb inviterer til DiveCamp i Haugesund, med spennende dykking og trivelig sosialt samvær. Skal du være med må du skynde deg – plassene rives vekk!
  20. februar 2024
☒   ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
Det er plass til 24 dykkere på årets DiveCamp, som arrangeres av Slettaa Dykker­klubb i Haugesund fra torsdag 1. til søndag 4. august.

Anne Mari With Ottesen forteller at selv om prisen ikke engang er bestemt er det flere som har vært raskt ute med å melde seg på.

Ny båt for Slettaa Dykkerklubb


Klubben tilbyr overnatting, to båtdykk per dag, muligheter for nattdykk og dykk fra land bare få minutter unna med bil.

– Dersom vi får tak i flere båter og dykkeledere kan det hende vi kan tilby noen flere plasser, sier With Ottesen.

Annonse:


Hun sier at det ikke blir store endringer i programmet fra tidligere år. Flere av de påmeldte har vært med tidligere, men det kommer også nye dykkere.

Påmelding gjøres på Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. eller på telefon 99 242 183, hvor man også kan få svar på eventuelle spørsmål.






Annonsørinnhold:

ANNONSE:
ANNONSE:

Begynne å dykke - eller ta et videregående kurs?

 

Global Underwater Explorers tilbyr kurs for nybegynnere, erfarne dykkere og tekniske kurs for dyp dykking, grottedykking og dykking med rebreather. GUEs mål er å utvikle dine ferdigheter, effektive prosedyrer for problemløsning og gjøre deg til en bedre dykker.

 

 

 

Annonsørinnhold:

  • PADI Rescue Diver hos Nemo i dag

    Rescue Diver er kanskje det viktigste kurset på PADI-stigen, og lærer deg førstehjelp og hvordan skal håndtere en ulykke. Nå har du sjansen til å bli en tryggere dykker!

ANNONSE:

Annonsørinnhold:

  • Dykk vrakene på Sørlandet i sommer

    One Ocean Dive Resort utenfor Kristiansand byr på en rekke spennende vrak, flott undervannsnatur og dykk hvor man kan sanke kamskjell og krabber. Ta turen med klubben eller vennegjengen!
Siste videoer:
Annonse:
Annonse:
Facebook
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
ANNONSE:
logo
Dykking har siden 1983 blitt gitt ut av Forlaget Dykking AS. Redaktør: Christian Skauge

 

Forlaget Dykking AS
Postboks 6654 Etterstad, 0609 Oslo
Org. nr. 936558496

 



Avmelding fra nyhetsvarsler
© 2024 Forlaget Dykking AS